Lengvosios atletikos keturkovės komanda Vilniaus r. mokyklų žaidynėse tapo prizininke

Gedimino gimnazijos mergaičių ir berniukų lengvosios atletikos keturkovės komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių Vilniaus rajono finalinėse varžybose Rudaminoje. Abi komandos užėmė trečiąsias vietas.
Berniukų komanda: Gabrielius Rinkevič, Modestas Šleinius, Elijus Šiurskas, Emilijus Batėnas, Eimantas Janovičius, Emilis Grochackij.
Mergaičių komanda: Alicija Stankevičiūtė, Austė Kriaučiūnaitė, Laura Matkevičiūtė, Natalija Ziblavskytė, Gabrielė Bagdonavičiūtė.
Komandos vadovai kūno kultūros mokytojai Andrius Pračkaila ir Danielius Lukošius.

Sveikiname mūsų gimnazijoslengvosios atletikos keturkovės komandą Vilniaus r. mokyklų žaidynėse tapus prizininke !!!