„Darni mokykla“

2017 metais Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija prisijungė prie Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centro inicijuotos darnaus vystymosi įgūdžių formavimo programos „Darni mokykla“. Ši programa 2015 m. Švedijos apdovanojimuose „Swedish Business Awards“ ji buvo pripažinta geriausia metų socialinės atsakomybės iniciatyva.Balandžio 23-28 dienomis Gedimino gimnazijos mokiniai, dalyvaujantys tarptautiniame Nordplus Junior projekte „Local employment“, lankėsi Siguldos mieste, Latvijoje, kur projekto partneriams pristatė pagrindinį šios programos tikslą - ugdyti visuomenės sąmoningumą, suteikiant žinių ir gebėjimų reikalingų kurti tvarias ugdymo įstaigų bendruomenes, gebančias veiksmingai valdyti ir naudoti išteklius, derinant aplinkos apsaugą, socialinį teisingumą ir ekonomikos vystymąsi.Balandžio 24 diena buvo pavadinta Ekologinės savanorystės diena (tęsėme Gedimino gimnazijoje balandžio 21 d. pradėtą akciją DAROM), susitikimo dalyviai iš Lietuvos, Latvijos ir Suomijos tvarkė Gaujos nacionalinį parką, Gaujos upės pakrantę, kur vasaros metu būna kempingas ir poilsiauja daug žmonių.

Inga Stankevičienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui